SAPA PRAHA obchodní a kulturní centrum


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


INFO+KONTAKT


PROSÍM, PŘEČTĚTE SI POZORNĚ ZÁKLADNÍ INFORMACE PŘED TÍM, NEŽ NÁS ZKONTAKTUJETE!!!

SAPA JE OTEVŘENA 7 DNŮ V TÝDNU, VČETNĚ STÁTNÍCH SVÁTKŮ !!!!!
Od 8:00 hod. do 18:00 hod, některé obchody i do 20:00 hod.


Informace pro návštěvníky

Fungujeme pouze jako obecný informační portál ve snaze prolomit informační bariéru!!! Naším zřizovatelem není Saparia a.s., vlastník areálu Sapa. Neposkytujeme žádné kontakty na vedení společnosti Saparia!!!

Saparia a.s., jakožto výlučný vlastník pozemků, pouze pronajímá svoje obchodní prostory podnikatelským subjektům.
NIC NENAKUPUJE ANI NEPRODÁVÁ! OBRACET SE NA NI S KONKRÉTNÍMI OBCHODNÍMI ZÁMĚRY JE ZBYTEČNÉ!

Nejsme telefonní ústředna a nemůžeme Vás nikam přepojit. Nemáme žádný oficiální seznam osob, podnikajících v rámci Sapy, ani jejich tel. čísla. Jednotlivé podnikatelské subjekty, provozující svoji činnost v rámci obchodních prostor na Sapě, jsou zodpovědny samy za sebe a je pouze na každém jednotlivém podnikateli, jak a kde uveřejňuje svoje podnikatelské aktivity. Tudíž, na jednotlivé druhy zboží je bezpředmětné se ptát, neexistuje o nich žádný přehled. V Sapě podniká cca 7000 subjektů, tomu odpovídá i množství zboží a služeb. SAPA JE TÉMĚŘ VŽDY O OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ.

Pokud si potřebujete např. pronajmout obchodní prostory na Sapě, kontaktujte provozní oddělení akciové společnosti Saparia, které sídlí v areálu Sapy na adrese V Lužích 735/6, 5. patro, které jediné Vám může poskytnout relevantní informace. U volných kancelářských prostor bývá velmi často kontakt vylepen na oknech.

Nezprostředkováváme kulturní ani jiné akce, pouze uveřejňujeme vybrané pozvánky na ně a následně fotografie z těchto akcí. Fotografování a natáčení je možné pouze s výlučným souhlasem Saparia a.s., v takovém případě musíte osobně navštívit provozní oddělení společnosti. Adresa viz výše. Náš portál tyto služby nezprostředkovává!

Poskytujeme možnost uveřejnění Vaší reklamy či inzerce na našich stránkách. Ceny zasíláme na vyžádání. Můžeme Vám, v rámci našich stránek, pomoci prezentovat Vaše služby či výrobky také v sekci - Mimo Sapu za zajímavé ceny. Budeme jen rádi, když i Sapa bude vědět o Vašich obchodních aktivitách.

K nákupu na Sapě není třeba vlastnit živnostenský list. Pokud podnikatel neprodává v malém množství, obvykle je to uvedeno již na vchodových dveřích. Na ceny je obvykle nutno se ptát.

Parkování je možné zdarma v celém areálu. Doporučujeme sledovat značky, týkající se reservé jednotlivých míst ke stání, neboť bezpečnostní služba, monitorující celý den areál Sapy, Vám může nasadit "botičku" a pokutovat Vás. Respektujte prosím, že se nacházíte na soukromém pozemku, kde platí pravidla určená společností Saparia!!! Nejvytíženějšími prodejními dny jsou sobota a neděle. Proto běžným návštěvníkům doporučujeme využít spíše všední dny.


Brány areálu Sapy se uzavírají ve 22:00 hodin. Celý objekt je střežen 24 hodin bezpečnostní službou.


SAPA JE OTEVŘENA 7 DNŮ V TÝDNU, VČETNĚ STÁTNÍCH SVÁTKŮ !!!!!
Od 8:00 hod. do 18:00 hod, některé obchody i do 20:00 hod.

Restaurace a Casina obvykle do 22:00 hod.Spojení z centra prostřednictvím MHD - metrem na Kačerov, dále pak autobusem č.113, zastávka Sídliště Písnice.

Adresa: TTTM SAPA, Libušská 319/126, Praha 4, 142 00 PrahaPřed případným voláním prosím čtěte výše uvedené informace o otevírací době a další, na dotazy typu, jak je dnes otevřeno, neodpovídáme !!!
E-mail: reklama@sapa-praha.cz - pro komunikaci v češtině a němčině ve věci inzerce


Vzhledem k naší velké pracovní vytíženosti upřednostňujeme mailovou komunikaci, prosím pište na výše uvedený mail, budeme se Vám snažit, co možná v nejkratší době, včas odpovědět. Děkujeme za pochopení!Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku