SAPA PRAHA obchodní a kulturní centrum


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


Školka


Vítejte na stránkách nově vzniklé soukromé školkyMiniMíša je nově vybudovaná soukromá školka v centru Prahy, která je alternativou klasické mateřské školy. Předností našeho zařízení je flexibilita, přátelské prostředí a individuální přístup k dětem. Samozřejmostí je bezpečné zázemí školky, odpovídající požadavkům kladeným na zařízení typu mateřské školy. Odborně kvalifikovaný personál působí tak, aby se Vaše děti u nás cítili „jako doma“. V rámci zájmových aktivit při hlídání dětí je kladen důraz na rozvoj dítěte v rámci možností jeho individuálních potřeb, což umožňuje vlastní kapacita zařízení nepřesahující 12 dětí ve skupině. Naše soukromá školka nabízí i zájmové kroužky a další aktivity pro děti i rodiče. Provádíme i individuální hlídání dětí v týdnu vč. SO-NE a nabízíme rovněž možnost využití školky pouze v některé Vámi preferované dny nebo denní dobu (dopoledne, odpoledne, večer). Firmy si mohou rezervovat místa pro děti svých zaměstnanců.

Do naší školky přijímáme děti předškolního věku, včetně dětí s odloženou školní docházkou.

Zveme všechny děti a rodiče do naší soukromé školky, kde si budeme hrát a tím objevovat a poznávat nové, povídat a naslouchat si, navazovat první přátelství, zapojovat se podle zájmu do nabízených pestrých činností, které jsme pro ně připravili. Individuální prohlídku prostor školky si můžete dohodnout na kontaktním telefonním čísle.


Zaměření soukromé školky MiniMíša


Hlavní náplní je hra, při které budou děti vlastní aktivitou rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budou se učit spolupracovat, vzájemně komunikovat, navazovat kamarádské vztahy. Přestože nejsme vzdělávací zařízení s akreditací MŠMT, jsou pro děti připraveny rozmanité aktivity ekvivalentní rámcovému vzdělávacímu programu pro předškolní vzdělávání. Děti se mohou denně zábavnou hravou formou učit základní slovní zásobu angličtiny (pokud rodiče budou chtít, můžeme zavést německý či ruský jazyk). Pro všechny děti je připraven program, jehož cílem je rozšiřování slovní zásoby, logopedická cvičení, rozvoj vyjadřovacích schopností, samostatný projev pro posilování sebevědomí dítěte. Školka MiniMíša zahájila provoz v říjnu 2013.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku