SAPA PRAHA obchodní a kulturní centrum


Přejdi na obsah

Hlavní nabídka:


LIONS CLUB

Neziskový sektor

Lions Club Prague Heraldic (LCPH) byl založen 13. srpna 1993 a slavnostně zahájen velkolepým plesem. Od roku 2010 je Lions Club Prague Heraldic sponzorem Lions Club Baia Mare Rivulus Dominarum. V roce 2010 Lions Club Prague Heraldic inicioval vznik Lions Club Baia Mare Rivulus Dominarum v Rumunsku. Partnerským sponzorským klubem je Lions Club Somes Satu Mare v Rumunsku.

V roce 2012 se stal sponzorem-zakladatelem LEO CLUBU PRAHA - www.leoclub-praha.org

Díky naší důsledné práci pro klub v Praze, díky výborným vztahům v rámci celého Districtu 122 a aktivním kontaktům skrze sociální sítě v mezinárodním měřítku jsme vytvořili prostředí, které je motivující pro všechny naše členy.

Dynamika našeho aktivního života klubu je charakterizována vzájemným porozuměním, respektem, komunikací na osobní bázi – a naprostou ochotou všech „Lions členů“, jejichž heslem je „My pomáháme“


Držíme se cílů Lions:

Vytvořit a podporovat ducha porozumění mezi lidmi celého světa
Propagovat principy dobrého vedení a dobrého chování
Aktivně se podílet na občanském, kulturním, společenském a morálním blahu celé komunity.
Poskytovat prostor k otevřeným diskusím na všechna témata veřejného zájmu, s výjimkou fanatických debat z oblasti politiky a sektářského náboženství.
Povzbuzovat lidi, kteří chtějí pomáhat v rámci komunity bez osobní finanční odměny a povzbuzovat výkonnost a propagovat vysokou etickou úroveň v oblasti obchodu, průmyslu, v oblasti profesní, i v oblasti veřejného a soukromého života.


Více informací najdete na: http://www.lc-heraldic.org


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku